Warning: mysqli_query(): (HY000/1021): Disk full (/tmp/#sql_27f8_1.MAI); waiting for someone to free some space... (errno: 28 "No space left on device") in /home/avantageto/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 2024
"Шейховете" сразиха Локомотив с 4:1 и върнаха надеждата за спасение | Авантаж

„Шейховете“ сразиха Локомотив с 4:1 и върнаха надеждата за спасение

За да не изпаднат от групата на майсторите, бургаските футболисти ще трябва да бият аутсайдера Монтана и Славия
Отборът на Нефтохимик изигра един от най-силните си мачове през тази година и закономерно се наложи над Локомотив (Горна Оряховица) с 4:1. Победата върна надеждата за спасение от изпадане от групата на майсторите. За да останат в Първа лига обаче, бургаските футболисти ще трябва да бият аутсайдера Монтана и накрая да елиминират Славия. Ако се справят с Монтана, но се провалят срещу столичния клуб, ще играят бараж срещу отбора, завършил на трето място в група „Б“.
От 13 март възпитаниците на Христо Янев не бяха радвали феновете си на „Лазур“. През всичките 90 минути днес бургазлии бяха по-активни и съвсем заслужено се поздравиха с победата.
Още в началото на мача Нефтохимик можеше да поведе, но в 1-та минута удар на Иван Вълчанов премина близо до вратата. Малко след това Йордан Йорданов от домакините бе близо до гол, но ударът му с глава премина встрани. Все пак логичното се случи и Вълчанов в 36-та минута откри резултата след прекрасен удар от дъгата, съобщава официалното издание на бургаския тим – neftochimic.com.
Второто полувреме започна много добре за Нефтохимик. Галин Иванов се оказа най-съобразителен след една добра контраатака и покачи резултата на 2:0. И когато домакините предвкусваха победата, гостите стигнаха до попадение. Атанас Фиданин бе точен от дузпа, която бе отсъдена за игра с ръка на Георги Хашев. Въпреки този гол, Нефтохимик не се смути и продължи да търси попадение. То падна в 71-та минута, когато след мощен удар извън наказателното поле Владислав Романов покачи резултата на 3:1. До края на срещата остана време отново Романов да се разпише, с което оформи крайното 4:1.
В последния кръг на груповата фаза Нефтохимик гостува на Берое, като срещата ще се изиграе идния четвъртък.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/avantageto/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home/avantageto/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/avantaget...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/avantageto/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52